Tänan,et olete oma lapse toonud meie klubi treeningutele.
Klubisse astudes tuleb Teil kinnitada (klikkida) oma lapse treenimist meie klubis,millega annate ka nõusoleku Tallinna Noorsoo-ja Spordiameti või Viimsi valla poolt makstava pearaha kandmist meie klubi arvele.
Last saab süsteemi sisestada ainult lapse isikukoodi järgi.

Kinnituse saavad teha lapsevanemad,kelle laps on rahvastiku registri järgi Tallinna elanik ja vanuses 4-19 aastat.
Need , kes ei soovi teha kinnitust elektrooniliselt, palume minna Tallinna Noorsoo-ja Spotdiametisse aadressil Vabaduse väljak 10 b (IV korrus) ja teha kinnitus kohapeal (kaasa võtta isikut tõendav dokument)

Lapse seduslik esindaja(üldjuhul lapsevanem) teeb kinnituse läbi riigiportaali elektrooniliselt,sisenedes portaali läbi panga või ID kaardiga.

Kasutades linki: https://taotlen.tallinn.ee/login?redirect.

 

Õpetus ja juhis lingis liikumiseks:

  1. Ava – e- teenused
  2. Ava – kodanikule.
  3. Ava – kultuur la vaba aeg.
  4. Ava – spordiklubide toetus spordiklubides lastele( Tallinnas / Viimsis) https://www.eesti.ee/est/teenused/kodanik/kultuur_ja_vaba_aeg/minu_lapsed_spordiklubides
  5. Kinnita laps spordiklubisse õppeaastaks 2016/2017. Klikkida eraldi aasta 2016 ja 2017. ( JAH VÕI KINNITA )NB! Kui laps on eelnevalt kinnitatud teises spordiklubis , siis enne kinnitamist tuleb laps eelmisest spordiklubist maha võtta. Muidu ei saa last uude spordiklubisse kinnitada.

Küsimuste või probleemide korral võtke ühendust M.Vooglaid mob. 50 92 127 või meili teel marevooglaid@gmail.com