EVF 2016.a. karikavõistlused võrkpallis tütarlaste U16 vanuseklassis

19 – 21. veebruaril 2016.a. toimusid   EVF karikavõistluste turniirid tütarlaste U 16 vanuseklassile. Võistluse toimusid neljas finaalgrupis. Kokku osales nendel võistlustel 29 võistkonda. I  finaalgrupi turniiri mängud toimusid Tallinnas. Turniiri korraldajaks oli seekord K. Palusalu Spordiklubi võrkpalli osakond treener Anatoli Kuprijanovitši eestvedamisel.  Mängud toimusid Tallinna Humanitaargümnaasiumi ja Spordiklubi Sparta võimlates. Turniiri korraldus oli ladus ja ka mängud kogu turniiri jooksul olid väga pingelised ja põnevad. Karikavõitjaks sellel aastal tuli Jõhvi Spordikooli võistkond. Teise koha saavutas Tallinna Selveri Spordikool ja kolmandale kohale tulid  Rakvere Spordikooli tütarlapsed. Meie klubi  tütarlaste  võistkond  mängis sel turniiril väga hästi. Kahjuks tuli vastu võtta aga  paar väga nappi kaotust tasavägistes mängudes Tallinnna Selveri ja Narva Spordikooli võistkonnale. Saavutasime sel turniiril  5. koha  ja  püsima jäämise  I finaalgrupis. Sellega täitsid tüdrukud ka  treeneri poolt püstitatud eesmärgi. Meie klubi tütarlaste võistkonnas mängisid: Beata Bateev, Anna Gontsarova, Elizabet Hraponova, Kiira Ivanova, Polina Kuznetsova, Lilia Malkov, Diana Poljakova, Arina Skuratovski, Anna Tam, Serafima Trofimova. Treener Anatoli Kuprijanovitš. Õnnitleme tüdrukuid ja nende treenerit  hästi mängitud turniiri eest ja soovime  edu järgmistel turniiridel ! DSC03584 Tütarlaste I finaalgrupi paremusjärjestus: