Eesti Meister võrkpallis , tütarlaste U 16 vanusaklassis on Kristjan Palusalu Spordiklubi !

Nädalavahetusel toimus Kiilis kuni 16-aastaste tütarlaste Eesti meistrivõistluste I finaalturniir, kus selgus Eesti meister ja medalivõitjad.

Sarnaselt tänavuse hooaja Eesti ja EVF karikavõistlustele ei suutnud Palusalu Spordiklubi keegi üle mängida ka kolm päeva kestnud Eesti meistrivõistlustel, kui seitsmes mängus kaotuseta jäänud ja vaid kaks geimi loovutanud Palusalu tütarlapsed krooniti Eesti meistriteks. Viie võiduga saavutas hõbemedali koduvõistkond Spordiklubi Tats Tallinn I. Kuna Võru Spordikool I ja Jõhvi Spordikool kogusid järgnevatena võrdselt neli võitu, pani pronksmedali saatuse paika nimetatud võistkondade omavaheline vastasseis, mis lõppes Võru esinduse 2:1 paremusega. Seega riputati pronksmedalid võrulannade kaela, esimesena esikolmikust välja jäänud Jõhvi lõpetas turniiri neljandana.

Võrdse punktikoguse said kirja ka Rakvere Spordikool ja Selver Tallinn Audentes I, kelle arvele kogunes kolm võitu. Seega sai paremusjärjestuse osas taaskord määravaks omavaheline kohtumine, mille Rakvere 2:1 võit tagas viienda koha Lääne-Virumaa esindusele ja kuuenda koha Selver Tallinn Audentesele. Kaks mängu võitnud Pärnu Spordikool II tuli seitsmendaks, ainsana võiduta jäänud Salva/Kaarsilla Tartu I leppis kaheksanda kohaga.

Parimad mängijad:   Ragne Rahuoja (Palusalu SK), Kaili Laanemets (SK Tats Tallinn I), Laura Kaur (Võru SK I) ja Berit Marie Sügis (Jõhvi SK).

Võistkanna autasustamist vaata  SIIN

Käimasoleval hooajal on C-vanuseklassi tütarlapsed omavahel kohtunud kahel korral, kui detsembris toimunud Eesti karikavõistlustel võitis esikoha kaotuseta jäänud Palusalu Spordiklubi. Rakvere Spordikool saavutas teise ja Võru Spordikool kolmanda koha. Ka veebruaris peetud EVF karikavõistlustel osutus parimaks Palusalu Spordiklubi, kes ei loovutanud seitsmes mängus ühtegi geimi. Selver Tallinn Audentes I teenis hõbe- ja Võru Spordikool I pronksmedali.

Meistrivõistluste üldine paremusjärjestus:  c_2017_emv_fin.gr.par.j