Eesti noorte 2018.a. karikavõitjad võrkpallis tütarlaste U 20(A) vanusaklassis.

Pühapäeval tõmmati Tartu Ülikooli Spordihoone uues saalis joon alla kuni 20-aastaste neidude Eesti karikavõistluste I finaalturniiril, mille kuldmedali võttis Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool. Esikolmikusse mahtusid ka Olerex/Veski Mati Tartu ja Selver Tallinn Spordikool.

Viies mängus ainsana kaotuseta jäänud Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool loovutas vastastele kokku neli geimi. Nelja võiduga hõivas teise koha koduvõistkond Olerex/Veski Mati Tartu, jäädes Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikoolile alla 2:3 (-15, 20, -15, 14, -6) tulemusega. Pronksmedali saavutanud Selver Tallinn Spordikool võitis viiest mängust kaks ja kogus 8 punkti.

Kaks võitu noppis ka neljandaks jäänud Võrkpalliklubi Täht Tallinn, kelle arvele jäi Selverist kolm punkti vähem ehk 5 punkti. Viienda ja kuuenda koha osas sai määravaks võistkondade üldine geimide suhe, sest nii Rakvere Spordikool kui Spordiklubi Tats Kiili kogusid ühe võidu ja kolm punkti. Üldine geimdie suhe (5:12 Rakverel ja 5:13 Tatsil) tagas viienda koha Rakverele ja kuuenda Tatsile.

Parimad mängijad: Lilia Malkov (Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool), Katariina Vengerfeldt (Olerex/Veski Mati Tartu) ja Ave Kuusk (Selver Tallinn Spordikool).

Õnnitlised meie tubllidele tütarlastele ja  treener Anatoli Kuprijanovitšile.