EVF karikavõistlused võrkpallis tütarlaste U 18 vanusaklassis

Nädalavahetusel Võru Spordikeskuses toimunud kuni 18-aastaste tütarlaste EVF karikavõistluste I finaalturniir lõppes Selver Tallinn Spordikool I esikohaga. Esikolmikusse mahtusid ka Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool ja Olerex/Veski Mati Tartu.

Kolm päeva kestnud turniiril jäi ainsana viies mängus kaotuseta Selver Tallinn Spordikool I, loovutamata seejuures geimigi. Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool ja Olerex/Veski Mati Tartu võitsid järgnevatena kolm kohtumist, kuid 10 kogutud punkti tagasid hõbemedali Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikoolile. Seitse punkti kogunud Olerex/Veski Mati Tartu saavutas pronksmedali.

Esimesena esikolmikust välja jäänud Viljandi Spordikool võitis kaks mängu. Viiendaks tulnud Spordiklubi Tats Kiili teenis ühe ja kuuendaks jänud Võru Spordikool samuti ühe võidu. Kuna nii Tats kui Võru noppisid võrdselt ka punkte (3), sai paremusjärjestuse määramisel otsustavaks üldine geimide suhe. Nimetatud näitaja oli parem Tatsil, kes võitis viis geimi ja kaotas 12. Võru geimide suhe oli 5:14.

Parimad mängijad: Marily Lass (Selver Tallinn Spordikool I), Anastasija Makunina (Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool), Liisa-Lotta Jürgenson (Olerex/Veski Mati Tartu) ja Maren Mõrd (Viljandi Spordikool). Võistkondade koosseisud on nähtavad

Käimasoleval hooajal on B-vanuseklassi tütarlapsed juba korra omavahel kohtunud, kui novembris toimunud Eesti karikavõistlustel võitis esikoha Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool. Teise koha saavutas Selver Tallinn Spordikool I ja kolmanda koha Olerex/Veski Mati Tartu.

Karikavõistluste paremusjärjestus: B 2019 EVF KV fin.gr.par